23 Yaş Üzeri ve Aktif Bir Hayatınız Varsa Okumadan Geçmeyin ! Green Farma Multivitamin-Multimineral

Yeterli ve dengeli beslenme büyüme gelişme, organ yapı ve işlevlerinin devamlılığının sürdürülmesi için gerekli besin öğelerinin bireye özgü olarak uygun miktar ve bileşimde alınmasıdır.

green farma multivitamin multimineral q10 ginseng

Günümüzde değişen yaşam koşullarıyla birlikte sağlık açısından beslenmenin önemi giderek anlaşılmakta buna karşın beslenmeye ayrılan süre azalıyor. Bu tezatlık beslenme desteği kullanımını gündeme getirmekte. Sağlik ve beslenme alanındaki gelişmelere paralel olarak beslenme destekleri kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşıyor.

Gelişmiş batılı ülkelerde 10 kişiden 7 sinin yaklaşık yılda 4 milyar doları vitamin ve mineral tüketmeye harcadığı belirtiliyor.

Vitamin-minerallerden sonra kullanımı en yaygın olan ürün beslenme desteğidir.Vitamin mineral desteklerinin yanı sıra doğal olduğu için zararsız olduğuna inanılması nedeniyle bitkisel beslenme desteteklerinin kullanımında da artış görülmekte.

Bitkisel beslenme destekleri bitkinin sadece kendisinden değil, ağaç kabuğu, kökü, yaprağı, tohumu, çiçeği, meyvesi, odunsu kısmı veya bunların ekstresinden oluşan kısımlardır.
Yeterli ve dengeli beslenmenin çeşitli nedenlerle sağlanamadığı durumlarda beslenme desteği ürünleri önemli yer tutmakta. Günlük diyetin bir parçası olarak tüketilen, besin bileşiminde bir veya birden fazla aktif bileşen içeren ve insan sağlığını geliştirebilen, fizyolojik etkileri olan besinlerdir. Beslenme destekleri beslenme ile ilgili sorunların önlenmesinde ve çözümlenmesinde, hastalık önleyici, tedavi edici ve sağlığı geliştirici medikal etkileri olması özellikleri nedeniyle birincil olarak kullanılmaktadır.

Amerika’da kadınlar üzerinde yapılan bir çalışmada beslenme desteği kullananların genellikle sağlıklı bir yaşam biçimine sahip oldukları bulunmuştur. Bu da beslenme desteklerinin sağlık geliştirme ve hastalıkları önlemede kullanıldığının bir göstergesidir. Eğer kişi beslenme örüntüsünde vitamin ve mineralleri alamıyor ve laboratuar bulgularıyla eksiklik doğrulandıysa, kişinin geçmişinde kötü beslenme alışkanlıkları varsa, vegan ise (hayvansal yiyecekler yemiyorsa) anemik ise, bazı besinlere karşı alerjisi veya intoleransı varsa, fazla sigara ve alkol kullanıyorsa, hastalık dönemlerinde beslenme destek ürünleri kullanımı uygun olabilir.

green farma multivitamin multimineral q10

Green Farma Multivitamin-Multimineral ürünü, q10 ve kırmızı ginseng’e ek olarak günlük olarak ihtiyaç duyduğunuz Kalsiyum karbonat, Vitamin C, Demir fumarat, Çinko sülfat monohidrat, Vitamin B3, Vitamin E, Vitamin B5, Magnezyum sülfat, Vitamin D3, Bakır sülfat anhidrat, Beta karoten, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B1, Folik asit, Potasyum iyodür, Vitamin B12 içeriyor.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için  “Satın Al” butonunu tıklayınız.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:43+00:00 By |Categories: Petra Green Farma|Yorum yok

About the Author:

Ayfer Ateş 1987 yılında University of Basel (İsviçre) ' Eczacılık fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede doktorasını tamamlamış ve halen öğretim üyesi görevini sürdürmekte ve bu web sitesine Konuk Yazar olarak yazılar yazmaktadir.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı