Ecolinn Ecosoft Konsantre Çamaşır Temizleyici İle Tertemiz Çamaşırlar

Yapısında doğaya ve insana zararlı hiçbir madde bulunmayan Ecosoft Konsantre Çamaşır Temizleyici ile Türkiye’nin ilk doğal içerikli yumuşatıcısı Ecosoft Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcı, her yıkamada tertemiz ve mis kokulu yumuşacık çamaşırları garanti ediyor.

petra ecolinn çamaşir temizleyici

Ecosoft Konsantre Çamaşır Temizleyici, gelişmiş formülü ile tertemiz çamaşırları garanti ediyor. Çamaşırları yıpratmadan ve renklerini koruyarak temizleyen ürün, ultra konsantre özelliği sayesinde çevre ile dost bir kullanım sunuyor. Yapısında doğaya ve insana zararlı fosfat, fosfanat, ağartıcı ve optik parlatıcı bulunmayan çamaşır temizleyici, hindiba kökünden elde edilen Özler içeriyor ve düşük ısılarda bile etkin bir performans gösteriyor. Çamaşırların dokusunu koruyan ve kolay durulanan ürün, tül ve yün gibi narin çamaşırlar dahil tüm çamaşırlarda güvenle kullanılabiliyor.

Elde yıkamaya da uygun olan Ecosoft Konsantre Çamaşır Temizleyici, suda her oranda kolayca çözünerek çamaşır makinesinin metal parçalarını koruyor ve korozyonu engelliyor. Zor ve inatçı lekeler üzerinde direkt olarak da kullanılabilen ürün, leke çıkarıcı ihtiyacını ortadan kaldırarak, sadece doğa ile değil, bütçeniz ile de dost olduğunu ortaya koyuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan ölçekli kapağa sahip çamaşır temizleyici, uzun süre beklemiş çamaşırlarda da son derece etkili bir temizlik sağlıyor.

Arındıran doğal yumuşatıcı

Türkiye’nin ilk doğal içerikli yumuşatıcısı olma özelliğini taşıyan Ecosoft Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcı ise temizleyici ve deterjan kalıntılarını etkisizleştirerek çamaşırlardan arındırıyor. Sıradan yumuşatıcıların aksine, çamaşırları sarartan ve yıpratan kanserojen hammaddeler içermeyen, giysilerin kullanım süresini artıran ürün, yıkama esnasında çamaşır liflerini gevşetip yumuşatıyor. Bu sayede kırışıklık azalırken, ütü yapmak da hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor. Hoş kokulu kalıcı parfümü uzun süre boyunca etki gösterirken, ölçekli kapağı kullanımı kolaylaştırıyor. Metilen klorür içermeyen bitkisel özlü ürün, çamaşırlarda statik elektriklenmeyi de önlüyor.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:44:10+00:00 By |Categories: Ecolinn|Tags: , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.
WhatsApp Bilgi Hattı