Göz Çevresi Morlukları İçin Bu Hataları Sakın Yapmayın ! Avedien Göz Çevresi Bakım Kremi

Yorgunluk ifadesinin fark edildiği ilk bölgelerden biridir göz altı morlukları. Onları görünmez hale getirmek için ne buz kalıplarını yüzümüzde gezdirmediğimiz kalır ne de sürmediğimiz kapatıcı. Fakat bu en belirgin yorgunluk izini tek hamlede silmeniz mümkün.

Nasıl mı? Elbette Avedien güvencesiyle. Avedien’in yeni ürünü 4978 Avedien Canlandırıcı Göz çevresi Bakım Kremi ile yalnızca 15 dakikada göz altındaki morlukların ve koyu halkaların görünümünü minimuma indirebilirsiniz.

4978 Avedien Göz Çevresi Bakım Kremi

Bir tüp dolusu kapatıcı tüketmektense kısa sürede çözüm sunacak Avedien Göz Çevresi Bakım Kremi denemeye ne dersiniz? Avedien’in en yeni ürünü olan ve koyu halkalara etkili komple göz bakımı yapan krem, klinik araştırmalara göre yalnızca 15 dakikada koyu halkaların görünümünde yüzde 30’a; iki haftada yüzde 48’e varan azalma sağlıyor.

Yumuşak dokusu ile hem göz altı hem göz kapağı için tüm cilt tiplerinde sorunsuzca kullanılabilen Avedien, Koyu Halkalara Etkili Komple Göz Bakımı içeriğindeki Resilient C Complex (C vitamini kompleksi) sayesinde kolajen üretimini artırmayı destekliyor, daha aydınlık göz altlarına sahip olmanıza yardımcı oluyor. ürünün içeriğindeki A vitamini ve mandalina yağı ise yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm sağlarken, ince çizgi ve kırışıklıkları azaltmayı hedefliyor. Ayrıca ürün, ilk kullanımdan itibaren göz çevresini pürüzsüzleştirdiği için makyaj sırasında uygulanan kapatıcının çizgi ve kırışıklıklarla dolmasını da engelliyor. Böylece göz makyajının daha pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

satin-al

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Ayfer Ateş 1987 yılında University of Basel (İsviçre) ' Eczacılık fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede doktorasını tamamlamış ve halen öğretim üyesi görevini sürdürmekte ve bu web sitesine Konuk Yazar olarak yazılar yazmaktadir.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı