Saç Dökülmesini Önleyen Molekül Bulundu mu ? Biorichi Trichogen Saç Bakım Seti

Trichogen maddesi saç kaybını önler ve saç dökülmesine neden olan hormon DHT’yi (Dihydrotestosterone) parçalayarak yeniden saç çıkmasını destekler. Trichogen ayrıca saç derisindeki kan dolaşımını arttırır,  sebum oluşumunu sağlar.

biorichi trichogen sampuan serum

Günlük kullanıma uygun saç bakım setidir.Biorichi Trichogen Saç Bakım Seti, şampuan ve serumdan oluşur, içeriğindeki yumuşak aktif maddeler sayesinde, bakım şampuanı ile saç derisini kurutmadan nazikçe temizler ve bakımını yapar.

Eğer şu koşullar size uyuyorsa Biorichi Trichogen Saç Bakım Setini kullanabilirsiniz :

Doğal ekstraktlardan ve vitaminlerden oluşan bir formül arıyor iseniz,
Saçınızda incelme başladıysa ve ilerde saç kaybını önlemek istiyorsanız,
Saçlarınızı yıpratmayacak ancak etkili bir saç kaybı önleyici arıyorsanız.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Ayfer Ateş 1987 yılında University of Basel (İsviçre) ' Eczacılık fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede doktorasını tamamlamış ve halen öğretim üyesi görevini sürdürmekte ve bu web sitesine Konuk Yazar olarak yazılar yazmaktadir.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı