Duşa Girerken Bunu Mutlaka Yapın : Green Farma Ganoderma Mantarlı Sabun

Son günlerde adından sıkça söz ettiren Reishi Mantarının cilt sağlığı için de oldukça etkili olduğu görüldü.

green farma ganoderma mantarli sabun

Yapılan araştırmaları Reishi mantarı içeren sabun ve besin takviyelerini düzenli kullanmanın cildin diri, nemli ve canlı kalmasına, yaşlanma belirtilerinin etkisinin azalmasına, ince çizgilerin,çatlakların neden olduğu dejenere olmuş dokunun düzelmesine, doğanın özellikle güneş ışınlarının cilde verdiği hasarın önlenmesine yardımcı olduğunu gösteriyor.

0 halde Petra Green Farma Ganoderma (Reishi) Mantarı ve keçi sütü ile geliştirilmiş doğal sabununu mutlaka deneyin.

El, vücut ve saç temizliğiniz için kullanabileceğiniz Green Farma Ganoderma Mantarlı Sabun çok avantajlı bir fiyata sizin, olabilir.

1 pakette 110 gr x 2 adet Ganoderma Mantarlı sabun bulunuyor.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:44+00:00 By |Categories: Ecolinn|Tags: , , , |Yorum yok

About the Author:

Ayfer Ateş 1987 yılında University of Basel (İsviçre) ' Eczacılık fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede doktorasını tamamlamış ve halen öğretim üyesi görevini sürdürmekte ve bu web sitesine Konuk Yazar olarak yazılar yazmaktadir.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı