Ailenize Düşman Gizlenmiş Bu Kimyasalları Görünce Çok Şaşıracaksınız !

Hormonlar sadece bedenimiz tarafından üretilmiyor. Onlar aslında her yerde, her gün kullandığımız ürünlerin içinde gizleniyor. Yeni yapılan araştırmalarda, şu şaşırtıcı ürünlerin içinde kilo almayı tetikleyen hormonların bulunduğu keşfedilmiş :

ecolinn-aile

Parfümlü Ürünler

Pek cok kozmetik, şampuan ve ev temizlik ürününde, içerdikleri kokunun kalıcı olmasını sağlayan fitalat adli kimyasal bulunuyor. Bu kimyasalın yüksek seviyede alınması, kilo alrnayla iliskilendiriliyor. Kullandığın ürünlerin etiketlerini kontrol ederek bu maddeyi içermeyenleri tercih et.

Konserve Yiyecekler

Bazı konserve kutuları, östrojen benzeri bir kimyasal olan bisfenol A (BPA) ile kaPlanır. Domates gibi yüksek asitli gıdalar, BPA.nın kutunun içindeki yiyeceğe sızmasına neden olabilir. BPA içermeyen kutuları tercih et veya farklı ambalajlara yönel.

Yapışmaz Tavalar

Annesi hamilelik döneminde yüksek seviyede perflorooktanoik asit (PFOA) kimyasalına maruz kalmış olan kadınlar, diğerlerine göre daha fazla kilo alma eğiliminde oluyor. PFOA maddesi, yapışmaz tavaların yüzeyindeki kaplamanın içinde bulunuyor.

Deterjanlar

Deterjan içindeki kimyasallar, cilt hasarlarına ya da tahrişe, tipine göre de kansere neden olabilirler. Bu nedenle kimyasal içermeyen Ecolinn temizlik ürünlerini kullanabilirsiniz.

satin-al

Hemen Başlayın !

Petra Ürünlerini indirimli satın almak için 2 dakikada ücretsiz üye olun, cep telefonunuza şifrenizi SMS olarak gönderelim.

Hemen Başlayın !

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:44+00:00By |Categories: Haberler|Yorum yok

About the Author:

Ayfer Ateş 1987 yılında University of Basel (İsviçre) ' Eczacılık fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede doktorasını tamamlamış ve halen öğretim üyesi görevini sürdürmekte ve bu web sitesine Konuk Yazar olarak yazılar yazmaktadir.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı