Yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin içinde neler olmalı ? Biorichi,Green Farma ve Avedien ‘de bu içerikler var mı ?

Yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin içinde neler olmalı? Biorichi,Green Farma ve Avedien ‘de bu içerikler var mı ?

Bu konuda gerçekten hangi madde bize daha fazla yardımcı oluyor? Haydi, yaşlılığı erteleyen maddeleri ve ne işe yaradıklarını hep birlikte öğrenelim.

biorichi green farma
Maalesef kırışıklıkları sadece bir kremle yok etmek henüz mümkür değil.Sağlıklı bir yaşam tarzı ve iyi genler, mükemmel bir cilt için öncelikler. Ancak zamanın izlerini azaltan ve en azından oluşma aşamasında engelleyen maddeler var ki, onları da görmezden gelemeyiz. İşte antiaging bakım kremlerinin olmazsa olmaz maddeleri…

Gliserin: Suyu ciltte saatlerde tutma etkisi mevcut. Böylelikle cilt yüzeyinin püruzsüzlüğünü korumasına, kuruluktan dolayı oluşmuş ince kırışıklıkların yok edilmesine yardımcı oluyor.

Retinot: A vitamininin en saf hali olan retinolün, kırışıklıklara, elastikiyetini kaybetmiş ciltlere ve pigment lekelerin karşı en etkili maddelerden biri olduğu araştırmalarla saptanmış. Düşük konsantrasyonu bile bağ dokusu oluşturuyor ve kolajen de yıkıcı enzimlerle savaşıyor. Aynı zamanda aknelere oldukça etkili olduğu biliniyor.Ancak retinol hassas ciltlerde iritasyona yol açabiliyor.

Seromid: Cildin kendi koruyucu bariyerini oluşturmasında rol oynuyor. Dışarıdan cilde verildiğirıde koruyucu ve pürüzsüzleştirici etkisiyle öne çıkıyor.

Mineraller: Cildin doğal beslenmesinde etkililer.

Magnezyum: Cilt hücrelerinin oksijen gereksinimini karşılıyor.

Kalsiyum: Hücrelerin yenilenme sürecini destekliyor. Cilt bu sayede daha kalın ve pürüzsüz görünüyor.

Fosfor: Ciltte kalsiyumla aym etkiyi gösteriyor. Folik asit de hücre çekirdeğinin zarar görmesini önlüyor.

C vitamin,: Cilt yaşlılığına karşı çok etkili. Kolajen oluşumunu destekliyor, antioksidan etkisi görüyor ve pigment lekelerini hafifletiyor.

Phyto hormonları: Menopozla birlikte vücudumuzda östrojen üretimi de duruyor. Hücreler yavaşlıyor. Bitkilerden alınan hormon takviyesi, hücreleri yeniden hareketlendiriyor.

Peptitler: Hücrelere cildin doğal yenilenme döngüsü için emir veren vücudun kendi yapıtaşlarıdır. Görevlerinden biri de kolajen üretimi için cildi harekete geçirmektir.

Polifenol: Yeşilçayda, üzüm çekirdeğinde ve aynı zamanda anti-aging ürünlerinde mevcuttur ve güçlü bir antioksidandır. Cilt için zararlı serbest radikallerle savaşarak, onların cilde zarar vermesini önlerler.

Koenzim Q10: Bu da bir serbest radikal avcısıdır aslında. Aynı zamanda cildin hayati enerji gereksinimini karşılamakta büyük rol oynar.

Yukardaki tüm bileşenlerin içinde bulunduğu bir Biorichi,Green Farma ya da Avedien marka ürün var ve sizi bekliyor.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünleri hemen satın almak için  “Satın Al” butonunu tıklayınız.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:44+00:00 By |Categories: Haberler|Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı