25-55 Yaş Arasındaysanız Gözlerinizi 10 Yıl Daha Gençleştirmek için 10 Öneri : Avedien Göz Çevresi Bakım Kremi

Yaşı, yorgunluğu, uykusuzluğu ilk gözler ele verir. Önerilerimle gözlerinize sağlık kazandıracak, göz çevrenize gençlik katacaksınız.

avedien göz çevresi bakım kremi

DEMİR ZENGİNİ DİYET

Vücudunuzdaki demir eksikliği, göz altı torbalarma ve mor halkaların nedeni olabilir. Ispanak, Meksika fasulyesi ve bitter çikolata gibi demir zengini besinler tüketerek göz altı torbaları ve koyu renk halkalardan kurtulabilirsiniz.

BAZ KULLANIN

Göz kapaklarınıza doğrudan makyaj uygulamak makyajın çizgi ve kırışıkların içine yerleşmesine neden olarak kırışıkların daha da belirginleşmesine yol açar. Baz uygulamak bu kırışıkları doldurarak daha pürüzsüz uygulama saglar. Avedien Göz Çevresi Bakım Kremi bu iş için biçilmiş kaftan.

KAŞLARINIZI FAZLA İNCELTMEYİN

Yaşlanmanın bir belirtisi de kaşların azalmasıdır. 40 yaşınızı aştıktan sonra kaşlarınızı fazla almayın.

NEMLENDİRİN

Nemlendirme, genç görünen gözler için olmazsa olmazıdır. Kurumuş cilt, çatlaklara, kırışıklara ve torbalara neden olabilir. Eğer göz altı şişliğinden şikâyetçiyseniz jel formundaki göz serumları veya aynısefa özlü göz kremlerini tercih edin. Kazayağı bölgesi denilen göz çevresindeki kırışıkların görünümünü azaltmak istiyorsanız retinollü gece kremi tercih edin. Hangi ürünü kullanırsanız kullanın içinde iyileştirici ozellikli E vitamini ve gün içinde de kullana-caksanız koruyucu SPF içerdiğine emin olun. Nemlendirici olarak Avedien Nemlendirici Eco Bio Yüz Bakım Kremi kullanabilirsiniz.

TUZU AZALTIN

Çok tuz, göz çevresinde su tutulmasına neden olabilir. Şişlikleri önlemek için günde 2300 mg veya bir çay kaşığından fazla tuz tüketmeyin.

TATLI PATATES GÖZ TAMPONU

Spa sınıfı bir göz tamponu arıyorsanız salatalıktan vazgeçip tatlı patatese yönelin. Tatlı patatesin yoğunluğu ve anti enflamatuar şişlikleri azaltabilir. Mor halkalar ve sişlikleri azaltmak için 2-3 santimlik dilimler keserek gözleri-nizin üzerinde 10 dakika kadar bekletin.

EYELINER’INIZI DEĞİŞTİRİN

Kadınların çoğu koyu renk eyeliner’ı hem üst hem de alt kirpik çizgisine çekerek kazayağı bölgesindeki kırışıklara dikkat çekiyor ve koyu renk halkaların daha da koyu görünmesine neden oluyor. Daha genç bir görünüm saglamak için koyu rengi sadece üst kirpik diplerine uygulayın. Alt kirpik çizgisinde daha açık bir renk kullanın. Göz kapağının göz çukurunu çevreleyen çizgi kısnuna uygulayacagınız gölge de bakışınızın aydınlanması na yar-dımcı olacaktır.

BRÜKSEL LAHANASI YİYİN

Brüksel lahanası ve zeytinyağı yiyerek hem görünüşünüzü koruyun hem de katarakt gelişiminin önüne geçin. Bu dinamik ikili, yaşlanma karşıtı güç deposudur. Brüksel laha-nasında bulunan lutein isimli besin maddesi katarakt ve yaşlanmayla alakalı maküler dejenerasyon riski-nizi azaltabilir. Zeytinyagındaki sağlıklı yağlar vücudunuzun bu önemli besin maddesini emmesini kolaylaştırır.

YEŞİL ÇAY İLE RAHATLAYIN

Göz altı torbalarına mutfagınızdaki çay torbalarıyla savaş açın! Soğuk yeşil çaY poşetlerini gözlerinizin üzerine koymak şişlik görüntüsü-nün azalmasına yardımcı olur. Çayın içindeki tanenlerle yapılan soguk kompres, kan damarların’ sıkıştırarak şişliğin azalmasına yardımı olabilir. Ayrıca çaydaki kafein de şişliğin azalmasına yardımcı olur.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için  “Satın Al” butonunu tıklayınız.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:44+00:00 By |Categories: Haberler|Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı