Lif Ve Chitosan Nedir ? Green Farma Diyet Lifi Ne İşe Yarar ?

Lif; yenilebilir karbonhidrat kompleksidir.Artık Chitosan katkısıyla birlikte daha etkili ve sağlıklı.

LİF NEDİR ?
Lif; yenilebilir karbonhidrat kompleksidir.
– Sindirilmez ve ince bağırsaklardan emilmez
– Gıdanın çiğ formundan elde edilir
– Sağlık için yararlı birçok fizyolojik etkileri vardır.

green farma chitosan

CHITOSAN NEDİR?
Chitosan, kabuklu deniz canlılarının kabuklarından elde edilen doğal bir liftir.
Midede adeta bir ‘yağ süngeri’ işlevi görür. Bu özelliği sayesinde gıdalarla alınan yağların bir bölümünü mıknatıs gibi çekip emilimini önler ve bağırsaklardan atılmasını sağlar.
Kendi ağırlığının çok üzerinde yağ bağlama kapasitesine sahiptir.

Diyet Lifi ve Chitosan’ın faydaları artık tek bir ambalajda buluşarak sizlerin kullanımına sunuldu.
Artık yediğiniz yağlı yemekler kabus olmaktan çıkacak. Yağı mıknatıs gibi çeken chitosan ile formunuzu korumak elinizde.

Nasıl Kullanılır ?
1.) 1 Poşet ürünü bir bardak suyun içine koyun (200 ml=1 su bardağı)
2.) 10 – 15 saniye karıştırın ve tek seferde için.
Üründen etkin sonuç alabilmek için yemeklerden en az 15-30 dk. önce kullanılması önerilir.
Ürünü su ile tüketebileceğiniz gibi, meyve suyu ve ayran gibi içeceklerle de karıştırabilirsiniz. Bu sebeple, tadının tüm kullanıcılara hitap edebilmesi ve içine eklendiği içeceğin aromasını değiştirmemesi için ürüne herhangi bir tatlandırıcı eklemedik. ( Nötr tat)

İdeal kilosunda olup formunu korumak isteyen kişiler rutin olarak öğlen ve akşam öğünlerinden önce, birer poşet kullanabilir.
Kilo vermek isteyen kişiler ise, tüm öğünlerden önce birer poşet kullanmalıdır.
Extra kalorili ve yağlı bir öğünde aynı anda 2 poşet 1 bardak suya eklenerek kullanılmalıdır. ( örnek: üzerine tereyağ eklenmiş döner kebap, patates kızartması ile sunulan hamburger menü, karışık kızartma, kremalı ve soslu yiyecekler vb.)
Günlük doz maximum 6 poşettir.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam Satın Alürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:45+00:00 By |Categories: Petra Green Farma|Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı