Yepyeni Petra Ürünleri

Petra, ürün yelpazesini bebeklere yönelik ürünlerle genişletmeyi sürdürüyor.

Petra’nın Ecolinn markalı organik ürünleri, yaşadığı çevreye saygılı, doğaya karşı sorumluluğunu yerine getiren ve bebeğinin hijyenini korurken  sağlığına da özen gösteren bilinçli annelerin ilk tercihi olmaya aday.

babies-1

Petra, ürün yelpazesini bebeklere yönelik olarak geliştirilen özel ürünlerle genişletiyor. Petra ürünleri arasına geçtiğimiz günlerde katılan Avedien markalı Ecobaby Bebek serisinde, tamamı organik olan bebe saç ve vücut şampuanı ile bebe losyonunun yanı sıra bebe yağı yer alıyor. Diğer Petra ürünleri gibi hem doğaya saygılı hem de yenilikçi özellikler taşıyan Ecobaby serisi, yaşadığı çevreye saygılı, doğaya karşı sorumluluğunu yerine getiren ve bebeğinin hijyenini korurken sağlığına da özen gösteren bilinçli annelerin ilk tercihi olmaya aday.

Uzun ve detaylı araştırmalar sonucunda bebeklerin ince ve narin ciltlerine yönelik olarak geliştirilen Ecobaby serisinde yer alan ürünlerden Ecobaby Organik Bebe Saç ve Vücut Şampuanı, gelişimini tamamlamamış bebeklerin yetişkinlere oranla üç kat daha ince olan hassas ciltlerini dış etkilere karşı koruyor. Özel formülüyle hiçbir olumsuz etkiye neden olmadan bebeğinizin hem saçını hem de cildini yumuşatan ürün, göz yakmıyor. Su ile kolayca arınırken, saç derisini de kurutmuyor ve tahriş etmiyor.

Ecobaby Organik Bebe Losyonu zengin içeriğiyle tam bakım ve koruma sağlayarak bebeğinizi zararlı dış etkilere karşı koruyor. İçindeki bitkisel yağlar cildin doğal lipit yapısıyla benzerlik göstererek hassas, güvenli ve tam koruma sağlıyor. Cilt tarafından hızla emilen ürün, bebeğinizin tenine anında hissedilir bir yumuşaklık veriyor. Ciltle uyumlu PH dengesine sahip olan ürün, doğal E vitamini sayesinde de ekstra koruma özelliğini beraberinde getiriyor.

Pişik ve konağa karşı etkili bileşenleri sayesinde bebeğinizin sağlığını korumanıza yardımcı olan Ecobaby Organik Bebe Yağı, özel formülüyle cildi nemlendirerek eksiksiz bir koruma sağlıyor. Zengin içeriğinde bulunan organik yağlar bir araya gelerek, bebeğinizin tüm vücudunda güvenle kullanabileceğiniz bir ürün sunuyor. Organik zeytinyağı, içerdiği A-D-E ve K vitaminleri ile antioksidan özellik gösterirken, cildi yumuşatıyor, canlandırıyor, esnek bir görünüm veriyor ve tırnakları güçlendiriyor. Badem yağı, kaşıntı ve pişik nedeniyle tahriş olan cildi onarırken, cildi yenileyip nemini koruyor. Bu özelliğiyle soğuk havalarda bebeğinizin hassas cildini dış etkilere karşı koruyup temizleyen ürünün içeriğinde yer alan organik vişne yağı, antioksidan etkisi ile deri hasarlarını önlerken derinlemesine nemlendirme sağlıyor. Organik kayısı yağı ise içerdiği A vitamini sayesinde cilde canlılık ve parlaklık kazandırıyor.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:44:12+00:00 By |Categories: Petra Ürünleri|Tags: |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.
WhatsApp Bilgi Hattı