Başağrısı ve Migrenin Nedeni Vitamin Eksikliği mi ? Green Farma Multivitamin Size Nasıl Yardımcı Olabilir ?

Erkeklerin %6-7’si, kadınların %15-18’i bir kaç saatten bir kaç güne kadar süren başağrılarından yakınıyor.Genetik,çevresel,nörolojik faktörlerden dolayı bu tıbbi hastalığın nedenlerinin bulunması kolay değil.

green farma multivitamin bas agrisi

Yeni yapılan bir araştırmada B6,B12 ve folik asit gıda desteklerinin 6 aylık süreçte 2 kat azalttığı görüldü.European Journal of Neurolog’de 2004 de yayınlanan bir araştırma da yüksek B2 (riboflavin) dozlarının migren nöbetlerini önlediği gösterildi.

Bazı gen mutasyonları ve bozunumları yüksek seviyede homocysteine üretimine neden olup migren nöbetlerine kişileri daha savunmasız bırakıyor. B6 ve B12 vitaminleri homocysteine seviyelerini düşürerek migrene savunma mekanizması oluşturuyor. Genlere bağlı olarak kişilerin kullanması gereken dozaj miktarları değişebiliyorYapılan bu çalışmaların özü, güvenli ve kolay tedarik edilebilen vitamin testek ürünlerinin migren hastalarına fayda sağladığını göstermesidir.

B6 ve B12 gibi Vitamin eksikliğinizi gidermek için Green Farma Multivitamin kapsül kullanabilirsiniz.

Kaynak :
homehealthyrecipes.com/this-vitamin-deficiency-causes-migraines-and-headaches-and-heres-how-to-fix-it/#sthash.DmpGcukR.dpuf

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı