Avedien Organik Bebe Yağı

Avedien Organik Bebe Yağı pişik ve konağa karşı etkili bileşenler sayesinde bebeğinizin sağlığını korur. İçerdiği organik zeytinyağı, badem, kayısı, vişnr yağ ve özlerinin vitamin ve mineralleri bebeğinizin hassas cildini nemlendirerek tam koruma sağlar. Avedien Organik Bebe Yağı hakkında ayrıntılı bilgi almak için İletişim sayfasına mesaj bırakabilirsiniz.

avedien-organik-bebe-yagi

Organik Zeytinyağı : A.D.E.K vitaminleri içerir. Antioksidandır. Cildi yumuşatır, canlandırır ve esnek görünüm verir. Tırnakları güçlendirir.
Badem Yağı : Kaşıntı, pişik ve tahriş olmuş cildi onarır, cildi yeniler ve nemini korur. Özellikle soğuk havalarda cildi dış etkilere karşı korur ve temizler.
Organik Vişne Yağı : Antioksidan etkisi vardır, deri hasarlarını önler, derinlemesine nemlendirme sağlar.
Organik Kayısı Yağı : Bol A vitamini içerir, cilde canlılık ve parlaklık kazandırır.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.
WhatsApp Bilgi Hattı