Biorichi Ozon Yağı Faydaları Nelerdir ?

Biorichi Ozon yağı faydaları nelerdir ?

biorichi-ozon-yagi

 • Ozon yağı yaşlanmayı yavaşlatır, cildin elastikiyetini artırır.
 • Enfeksiyonlu bölgelere uygulandığında iyileşmeyi hızlandırır.
 • Vücudumuzdaki yaraların yanıkların ve uçuk tedavisinde etkili olan bir yağdır.
 • Bağışıklığımızı güçlendirir, metabolizmamızı hızlandırır, vücudumuza enerji verir.
 • Şeker hastalığına bağlı oluşmuş olan yaralara, yatalak hastalarda oluşan yaralara iyi gelir.
 • Vücudumuzda ve ayaklarımızda oluşan mantarların tedavisinde etkili olan bir üründür. Bu tür zararlı organizmalar oksijenin bulunduğu ortamlarda yaşayamazlar.
 • Ozon yağı Vücudumuzun herhangi bir yerinde ağrı hissettiğimizde, o bölgeye uygulanırsa, ağrıyı hafifletir.
 • Soğuktan ya da güneşten çatlayan ciltlere sürüldüğünde çok hızlı etki ederek cildi yumuşatır..
 • Göz altında oluşan şişliklere çok iyi gelir, cilde ipeksi bir görünüş ve parlaklık kazandırarak cildin solgun görünümünü hafifletir.
 • Ozon Yağı Özellikle yanık tedavisinde son derece başarılı olan oldukça işlevsel bir üründür.
 • Ayrıca doğal bileşenlerden oluştuğu için herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz ve gönül rahatlığıyla her türlü cilt kusuru ve rahatsızlıklarında güvenle kullanılabilir.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Ayfer Ateş 1987 yılında University of Basel (İsviçre) ' Eczacılık fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede doktorasını tamamlamış ve halen öğretim üyesi görevini sürdürmekte ve bu web sitesine Konuk Yazar olarak yazılar yazmaktadir.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı