Makyaj temizlemede Perla Makyaj Temizleme Bezi harikalar yaratıyor…

Perla makyaj temizleme bezi ciltteki yağı ve kiri derinlemesine yok etmenin yanı sıra peeling amaçlı da kullanılabiliyor.

Makyaj, kadınların güzelliğinin tamamlayıcısı ve vazgeçilmezidir. Ancak doğru şekilde temizlenmediğinde çeşitli sağlık sorunlarına neden olabileceği de bilinen bir gerçek. Özellikle göz ve gözkapağı makyaj ürünleri çoğunlukla su geçirmez bileşenlere sahip olduğu için, makyaj düzgün temizlenmediğinde ciltte önemli sorunlara neden olabilir. Perla tarafından üretilen yeni bir ürün, makyaj temizlemede çığır açan bir teknoloji sunuyor.

mikrofiber makyaj temizleme bezi

Makyaj temizlemeye ilişkin tüm bildiklerinizi unutmanızı sağlayacak Perla Makyaj Temizleme Bezi, başka hiçbir malzeme ya da solüsyona gerek bırakmadan, sadece su ile makyaj temizleme olanağı veriyor. Ürün, saç telinden yüz kat daha ince yapıdaki ipliklerden oluşan yapısı sayesinde, cildi hem makyajdan hem de yağ ve kirden arındırarak mükemmel hijyen sağlıyor.

Alanında ilk ve tek olma özelliği taşıyan Perla Makyaj Temizleme Bezi, makyaj temizliğinde devrim yapan özellikleriyle ciltteki gözenekleri açarak cildin nefes almasına ve ölü derinin yenilenmesine de yardımcı oluyor. Ürünün diğer bir önemli özelliği ise dünyadaki en kaliteli ve en ileri teknolojili mikrofiber kumaştan üretilmiş olması. Dünyada sadece birkaç fabrika bu derece yüksek kalitede mikrofiber üretme kapasitesine ve yetkisine sahip bulunuyor.

Doğal sabunlarla ve suyla kolayca temizlenip yeniden kullanılabilen Perla Makyaj Temizleme Bezi’nin yavruağzı, zeytin yeşili ve Bahama mavisi olmak üzere üç farklı rengi bulunuyor.

Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı  tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam  ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır.  Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensipe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

özel fiyat için tıklayın

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:44:11+00:00 By |Categories: Perla|Tags: , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.
WhatsApp Bilgi Hattı