2 dakikada nasıl yer temizlenir ? Petra Perla Mikrofiber Sopalı Mop Seti

Perla sopalı mopu ıslak ve kuru kullanabilirsiniz.Oynar başlığı ve çift taraflı kullanılabilen mop bezleri ile yüzeydeki kiri, lekeli zemini kusursuz temizler.Bakterilerin oluşmasını ve çoğalmasını engeller. Perla Mikrofiber Sopalı Yer Bezi Seti cırt cırtlı tasarıma sahiptir. Deterjan kullanmadan sadece su ile evinizde,iş yerinizde odaları,salonları,ıslak zeminleri çok kısa sürede temizleyebilirsiniz.

Petra Perla Sopalı Mop Set evinizdeki tek yardımcınız olacaktır.Bel rahatsızlığınız varsa kullanmanız kesinlikle tavsiye edilir.

perla metal sopali yer bezi seti s

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için  “Satın Al” butonunu tıklayınız.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Ayfer Ateş 1987 yılında University of Basel (İsviçre) ' Eczacılık fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede doktorasını tamamlamış ve halen öğretim üyesi görevini sürdürmekte ve bu web sitesine Konuk Yazar olarak yazılar yazmaktadir.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı