Petra Ödüllere Doymuyor…

“Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması 2011″de iki kategoride birden ödül kazanma başarısı gösterdi. Doğrudan pazarlama sektörünün ülkemizdeki en önemli markalarından olan Petra, Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen “Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması 2011″de iki kategoride birden ödül kazanma başarısı gösterdi. Doğrudan pazarlama sektörünün Türkiye’deki en güçlü ve prestijli şirketleri arasında yer alan Petra, Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından düzenlenen “Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması 2011″de iki kategoride ödüle layık görüldü.

ASD tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen, Türk firmalarının yurtiçinde ve yurtdışında üretip piyasaya sundukları ürünlerle katılabildikleri yarışmada bu yıl 10 farklı kategoride toplam 109 proje Altın, Gümüş ve Bronz ödüllerin sahibi olabilmek için yarıştı. Yarışmaya “Diğer Gıda Dışı Ürün Ambalajları” ve “Grafik Tasarımı” kategorilerinde katılan Petra, iki kategoride de ödül kazanmayı başardı. Petra, “Diğer Gıda Dışı Ürün Ambalajları” kategorisinde Ecolinn Biyoçözünür Temizlik Serisi ile ikincilik ödülü Gümüş Ödül’ün sahibi olurken, Biorichi Medikal Kozmetik Serisi ile de “Grafik Tasarımı” kategorisinde üçünçü olarak Bronz Ödül’e layık görüldü.

Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması 2011’de kazananları belirleyen Seçici Kurul, Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin koordinasyonunda bir araya gelen, her biri kendi sektörünün önde gelen isimlerinden oluşturuldu. Kurul ödül sahiplerini belirlerken, ambalajın içerdiği ürünü koruma/saklama yeterlilik ve başarısından, ambalajın biçiminin yeni, özgün, farklı ve ilgi çekici olmasına kadar uzanan geniş bir yelpazeye yayılan kriterleri esas alarak değerlendirme yaptı.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde bir konuşma yapan Petra Genel Müdür Yardımcısı , Petra’nın çeyrek yüzyılı aşan başarılarla dolu marka geçmişine yeni ödüller eklemenin mutluluk verici olduğunu belirterek şunları söyledi: “Bu yıl ikincisi düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması, WPO (World Packaging Organization – Dünya Ambalaj Örgütü) tarafından akredite edilerek yetkinliği tanınmış önemli bir yarışma. Petra’nın “doğaya saygılı, yenilikçi ürünler geliştirerek insan sağlığına ve yaşamına katkıda bulunma” misyonuyla birebir örtüşen böyle bir yarışmada 100’den fazla ürün arasında iki ödüle birden layık görülmek bizi gururlandırdı. Bu misyonu hayata geçirmemizde sonsuz emeği bulunan, sayıları 60 bini geçen Petra satış temsilcisi arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum.”

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2013-03-09T13:14:42+00:00By |Categories: Petra Ürünleri|Tags: , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.
WhatsApp Bilgi Hattı