Biorichi Romatizma Kremi İle Yorulan vücudumuza bir mola ! Biorichi RSL Balsam

Biorichi R/S/L Balsam ile yorulan vücudumuza bir mola!
Bütün gün ister oturarak çalışalım ister ayakta fark etmez akşam eve gittiğimiz zaman bütün kaslarımızın, eklemlerimizin ağrıdığını tutulduğunu hissederiz ve yorgunluğumuz iki katına çıkar. Biorichi R/S/L Balsam vücudumuzu dinlendirerek, kaslara ve eklemlere canlılık verir ağrılarımızdan kurtulmamızı sağlar.

Romatizma Kremi

Biorichi Ürünleri
Biorichi R/S/L Balsam 125ml

Isıtıcı etkisi sayesinde esnek eklemler, gevşemiş kaslar…
R/S/L-Balsam, doğal maddelerin özel bir bileşimidir. Kaslara ve eklemlere bakım yapar, canlılık verir. Vücudun hareket sistemini rahatlatır.

Pirola yağı, biberiye yağı, mentol, çam iğnesi yağı, kafur… Binlerce yıldır şifalı özellikleri bilinen, değerli eterik yağlar bu balsamın önemli bileşenleridir. Biorichi R/S/L Balsam güçlü ısıtıcı etkiye sahip bitkisel özler sayesinde eklemlerin ve kasların daha rahat hareket etmesini sağlar.

Kullanım: Küçük bir miktar R/S/L-Balsam’ı ağrılı, zorlanan kas ve eklemlere çizgi şeklinde sürün, hafif bir masaj yaparak yedirin.See More
Biorichi: Doğala Dönüş

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

özel fiyat için tıklayın

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.
WhatsApp Bilgi Hattı