İstenmeyen Kokulara Karşı Ecolinn Ecopower Antibakteriyel Genel Hijyen Sprey

Hem ortamdaki tüm kötü kokuları yok ediyor hem de klima, havalandırma filtreleri, hava boruları ile araçların klima ve havalandırmalarında yaşayan zararlı mikroplara yaşama şansı tanımıyor. Kirli ve hijyenik olmayan ortamları temizleyerek daha sağlıklı hava sirkülasyonu sağlayan ürünün kullanım alanları ise tahmin edemeyeceğiniz kadar geniş.

ecolinn-ecopower-genel-hijyen-sprey

Sebebi ne olursa olsun, ortamdaki kötü koku yalnızca rahatsızlık vermez, aynı zamanda gözle görülemeyen zararlıların havada dolaşmalarına neden olarak sağlığımızı da tehdit eder. Yaşadığı çevreye saygılı, doğaya karşı sorumluluğunu yerine getiren bilinçli tüketicilerin temizlik markası Ecolinn tarafından üretilen Ecopower Antibakteriyel Genel Dezenfektan, nedeni ne olursa olsun tüm kötü kokuları yok ediyor ve temiz hava dolaşımı sağlıyor.

Ecopower Antibakteriyel Genel Dezenfektan’ın bağımsız test kuruluşları tarafından onaylı özel formülü, hem kötü kokuları anında yok ediyor hem de klima ve soğutma üniteleri, havalandırma filtreleri, hava boruları ile otobüs ve binek araçların klima ve havalandırmalarında kullanılarak mikroskobik zararlılara yaşama şansı vermiyor. Kirli ve hijyenik olmayan ortamları temizleyerek daha sağlıklı hava sirkülasyonu sağlayan ürünün kullanım alanları çok geniş. Hastaneler, işçi çalışma ve soyunma alanları, banyolar, oteller, mutfaklar ve okullar başta olmak üzere kalabalık insan gruplarının bulunduğu tüm mekanlarda kullanıldığında havayı temizleyen ürün, ortamı mikrop ve bakterilerden arındırıyor, düzenli kullanımda tekrar üremelerini engelliyor ve istenmeyen kokuları yok ediyor.

Etkisi beş güne kadar devam eden Ecopower Antibakteriyel Genel Dezenfektan evlerde de güvenle kullanılabiliyor. Kapı kolu, elektrik düğmesi, klozet kapağı gibi mikropların yuvası haline gelmiş yerler ve lavabo gideri, ayakkabılık, çöp kutusu, çekmece, ter kokan giysi dolabı gibi istenmeyen kokulara neden olan yerler de ürünün kullanım alanları arasında yer alıyor. Tüm eve sinen yemek kokusu, evcil hayvanlardan kaynaklanan kötü kokular üzerinde de son derece etkili olan Ecopower Antibakteriyel Genel Dezenfektan, nem kokusunun yanı sıra karınca ve güve oluşumunu da engelliyor. Hoş kokusu ise oda parfümü kullanmaya gerek bırakmıyor. Sıradan dezenfektanların aksine, Ecopower Antibakteriyel Genel Dezenfektan astım hastalarına da herhangi bir zarar vermiyor.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:44:11+00:00 By |Categories: Ecolinn|Tags: , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.
WhatsApp Bilgi Hattı