Biorichi Saç Bakım Seti ile Saçınız bu bakımı hak ediyor

Güzelliğinizi yansıtan saçınıza hak ettiği özeni gösteriyor musunuz? Banyoda, ayna karşısında saatler geçirmenize rağmen dökülme ve yıpranmanın önüne geçemiyor musunuz? Yıpranma, kaşıntı ve zamanından önce dökülme gibi sorunlar ikili etkiye sahip Biorichi Saç Bakım Seti ile  son buluyor.

Şampuan ve tentürden oluşan, şifalı bitki özlerinin yanında çeşitli vitaminler içeren Biorichi Saç Bakım Seti, saç dökülmesi, saç diplerinin kaşınması ve diğer yapısal hasarlara karşı güçlü bakım uygulamayı sağlıyor ve iyileştirici etki yapıyor.

 biorichi saç bakım seti

Biorichi Saç Bakım Seti’nin bir parçası olan saç şampuanı, yıpranmaları, kaşıntıları ve buna bağlı olarak gelişen dökülmeleri önleyen özel bir karışımdan oluşuyor. İçeriğinde bulunan kükürt, amino asitler gibi saç bakım araştırmalarının çok yönlü yoğunlaştırılmış aktif maddeleri sayesinde dış etkenlerin olumsuz etkilerine maruz kalan saç tellerini özenle temizleyen şampuan, saçların kurumasını da önlüyor. Ayrıca, özel şampuanın içeriğinde yer alan B vitaminleri, ısırgan otu, huş ağacı, at kestanesi ve at kuyruğu özü de hücre dokularının ihtiyaç duyduğu besin maddelerini sağlayarak deriye canlılık kazandırıyor. Şampuanın önemli artılarından biri de sentetik kokular içermemesi.

Biorichi Saç Bakım Seti’nin diğer parçası olan saç tentürü ise bitkilerden elde edilen aktif maddeler içeren bir saç besini. Bu maddeler ürünün kendine özgü kokusunun da kaynağını oluşturuyor.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

özel fiyat için tıklayın

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:44:02+00:00 By |Categories: Biorichi|Tags: , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.
WhatsApp Bilgi Hattı