Himalaya Tuzu Ve Diğer Tuzlar Arasındaki Yapısal Farklılıklar

Sofra Tuzu : Endüstriyel işlemler sırasında içindeki tüm doğal elementlerden arındırılmıştır.Sadece Sodyum Klorür’den oluşur. Vücudun bu kristalleri metabolize edebilmesi için yoğun miktarda enerji harcaması gerekir. Sonuç sıfır kazanç ve kayıp enerjidir. Vücuttaki tuz birikimleri yandaki şekilde görüldüğü gibidir.

himalaya tuzu

Deniz Tuzu : Günümüzde deniz tuzu büyük oranda işlenmektedir. Bunun nedeni de deniz ve okyanusların artık temiz olmamasıdır.Etrafındaki doğal elementlerden ayrılmış şekilde düzensiz ve izole edilmiş kristal yapılardan oluşur.Bu nedenle, vücut çok yoğun enerji harcayamadığı sürece vücut tarafından deniz tuzunda bulunan hayati mineraller emilemez.

Himalaya Tuzu : Dengeli kristal yapısı,sert köşe bulunmayan ince bir network yapısındadır.Kristaller, doğal mineral elementlerden ayrılmamıştır, içinde bulunur. Dolayısı ile mineral formundaki enerji yapısı dengelidir ve kolayca vücutta işlenir. Himalaya tuzu, hayat kaynağıdır. Vücuda alındığında canlılık ve enerji verir.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için  “Satın Al” butonunu tıklayınız.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Ayfer Ateş 1987 yılında University of Basel (İsviçre) ' Eczacılık fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede doktorasını tamamlamış ve halen öğretim üyesi görevini sürdürmekte ve bu web sitesine Konuk Yazar olarak yazılar yazmaktadir.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı