Etkili Çamaşır Temizliğinde Ecolinn renk tutucu mendil ve çamaşır temizleyicisi nasıl kullanılır ?

Çamaşırlarda çekme ve solma sorunlarının önüne geçmek, kumaşa göre en iyi yıkamayı sağlamak için neler yapmalısınız?

petra ecolinn çamaşir temizleyici

1. Gruplayın, gruplayamazsanız Ecolinn Colour Wash Renk Tutucu Mendil kullanın…

Olası felaketlerin önüne geçmek için çamaşırları renk ve türlerine göre ayırmak çok önemli. Beyazlar, açık renkler, koyu renkler ve narinleri yıkama esnasında mutlaka birbirinden ayırmak gerekiyor.

Guruplamak zor geliyor ya da renk geçişlerinden korkuyorsanız Ecolinn Colour Wash Renk Tutucu Mendil kullanın.

2. Lekeleri belirleyin

Farklı leke türleri farklı teknikler gerektirir. Ancak lekeleri çıkartma konusunda her zaman en iyi çözüm hızlı müdahale etmekten geçiyor. Bir lekeye ne kadar çabuk müdahale ederseniz lekeyi çıkarma ihtimaliniz o kadar artar. Lekenin kurmasına fırsat vermeden, ısıya maruz bırakmadan iyi bir leke çıkarıcı uygulanarak çıkarılması gerekir.

3. Doğru deterjan Çamaşırlarınızı yıkarken doğru deterjanı seçmek çok önemli. Örneğin beyaz çamaşırlarınızı yıkarken çamaşır suyu katkılı bir deterjan tercih etmek beyazların sakız gibi olmasını sağlar. Koyu renk çamaşırlar için sıvı deterjanlar renkleri solmadan muhafaza etmenizi sağlayabilir. Ecolinn çamaşır temizleyicisi ile çamaşır suyuna ihtiyacınız kalmaz.

4. Doğru yıkama Makineyi doğru miktarda yüklemeniz hem deterjan hem de enerjiden tasarruf yapmanızı sağlayarak verimli bir yıkama yapmanıza yardımcı olur. Çamaşırların miktarına ve kirlilik derecelerine göre koymanız gereken deterjan miktarını belirleyin. Yıkama talimatlarını kontrol ederek makinenin ısı ve devir ayarını yapmayı ihmal etmeyin.

5. Yumuşatıcı

Yumuşatıcı kullanmak sadece çamaşırların iyi kokmasını sağlamaz. Aynı zamanda çamaşırların çok daha çabuk kurumalarını ve iyi ütülenmelerini sağlar. Ayrıca, yumuşatıcılar çamaşırların renklerini korumanızı sağlar. Ecolinn Ecosoft Çamaşır Yumuşatıcısı bu iş için ideal üründür.

Ecolinn çamaşır temizleyici siparişi vermek için hemen aşağıdaki butonu tıklayın.

satin-al

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Ayfer Ateş 1987 yılında University of Basel (İsviçre) ' Eczacılık fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede doktorasını tamamlamış ve halen öğretim üyesi görevini sürdürmekte ve bu web sitesine Konuk Yazar olarak yazılar yazmaktadir.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı