Leke ve akneye karşı Biorichi çay ağacı merhemi ile bakım yapın

Cilde yenilenme süresi olan 28 günde bir kez uzman ve konusunda egitimli estetisyenler ya da kendiniz tarafından medikal cilt bakımı yapılması gerekiyor.

anion-ped-01

Cilt tipinize bağlı olarak ihtiyacı bekleyip, sonrasında cilde uygun Biorichi alkolsüz yüz toniği gibi dermokozmetik ürünler ile cilt temizliği, profesyonel peeling ve enstitü bakımları için
özel üretilmiş maske ve özel vitamin ve mineral uygulamaları ile cilt bakımlarını tamamlıyoruz.Bu amaçla Biorichi makyaj temizleme sütü kullanabilirsiniz.

Ancak cildin özel bir uygulamaya ihtiyacı varsa dermapen ve radyofrekans gibi cihazlara gerek kalmadan leke ve akne bakımları için mutlaka Biorichi çay ağacı merhemini öneriyoruz.

satin-al

Çay Ağacı Merhemi

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı