Avedien Elixir Hücre Yenileyici Tek Formülün Sinerjisi İle Temel Cilt Bakımı Sağlıyor

Sağlıklı ve güzel bir cilt için tüm ihtiyaçları bir formülle karşılayan marka: besleyici bakım özellliğiyle ilgi görüyor. Zengin vitamin kombinasyonu, güçlü antioksidanlar ve çoklu peptidlerden başka hücre çekirdeği ve mitokondrilerdeki doğal DNA onarımına ve cilt altındaki kollajen yenilenmesine destek oluyor.

avedien-elixir-1Güneşin zararlanna ve serbest radikallere savaş açıp lekelerden cildi koruyan Avedien Elixir Hücre Yenileyici gün boyu kalıcı nemlendirme sağlıyor.

Kozmetikte altın standart olmuş en iyi etken maddeleri ve en önemlisi DNA hasarının onarımını destekleyen bileşenler içeren Avedien Elixir Hücre Yenileyici, kullanılmaya başlandığı andan itiberen cildinizin sağlığı ve güzelliği için çalışmaya başlıyor.

Sonuç odaklı formülü sayesinde yaşlılık belirtilerini en aza indirdiği söyleniyor. Hücreler ve vücutta yaşlanmaya, dejenerasyona neden olan DNA hasarlar, leke, kırışıklıklar, sarkmalar gibi yaşlanma belirtilerine karşı, DNA mana enzbeleri destekleyen Avedien Elixir, kozmetik sektörü için çok önemli etken maddeleri içeriyor.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı