Biorichi Çay Ağacı Yorum…

Biorichi Çay Ağacı kremi ile ilgili başımdan gecen ilginç bir olayı anlatmak istiyorum, İki  yıldır görmediğim kardeşim  bize gelmişti. O gece hemen balık yapalım dedik sonrasında yemeklerimizi yapıp birlikte ziyafet çekecektik ,,,,Hasret gidermek için  yemekte uzun uzun konuşacaktık ,ben masayı hazırlarken balığı kardeşim kızartmak istedi buraya kadar herşey yolundaydı ,,,,tavaya yağı koyup balıkları kızarmaya başladı fakat aradan çok uzun zaman geçmeden kardeşimin çığlığını duydum küçük kızı yanına gelmiş eteğini çekiştiriyor zavallı kardeşim ona bakarken farkında olmadan elini tavanın içine daldırdı düşünebiliyor musunuz kızgın yağın içine ,,,,

Çay Ağacı Merhemi

Allahtan evde bioriçhi çay ağacı merhemi vardı hemen avucuna sürdüm,,15 dakika sonra yanıktan şişip su toplaması gereken avucunda biorichi çayağacı sayesinde en ufak su toplaması olmadı acısının hafiflediğini söyledi ertesi gün avucunda hiçbirşey klmamıştı onun için hiç bir zaman evimin ecza dolabından Biorichi çay ağacı kremini eksik etmiyorum.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı