Çamaşır Suyu Yerine Ne Kullanabilirim ? Şaşırtan Kolaylık…

Çamaşır suyunun zararlarını hepimiz biliyoruz değil mi ? Çamaşır suyu içeren temizlik ürünlerinin kullanımı sırasında karbon tetra-klorür ve kloroform gibi maddeler açığa çıkıyor.Bunlar da  kanser riskini önemli ölçüde arttırabiliyor. Çamaşır suyu solunduğunda ciğerleri, göz ile temas ettiğinde ise korneayı hasara uğratabiliyor. Sonuç olarak evimizde çocuklarımızın yanı başında patlamaya hazır bir bomba bulunduruyoruz.

Bitkisel Çamaşır Suyu

O halde çamaşır suyunun yerine ne kullanılır ? Yanıt çok kolay. Doğal limon asidi ve anti-mikrobiyal özellikli doğal mineral kaya tozu içeren temizlik sıvıları kullanabilirsiniz.

Ecolinn çamaşır suyu, Econatura, klor ve oksijen bazlı ağartıcı, zararlı kimyasallar içermeyen doğal bir formüle sahip.

Econatura Ekolojik Çamaşır Suyu, leke çıkarır ve hijyen sağlıyor. Güçlü yapısı ile etkili temizlik yapar. Kalıcı ve hoş kokusu ile temizlik sonrası uzun süreli ferahlık sağlıyor.Doğal formülüyle yaşadığınız ortamı sadece temizlemekle kalmaz, sağlıklı ve güvenli temizlik sunar. Tuvalet, banyo, lavabo, mutfak ve çamaşırlar gibi hijyene ihtiyaç duyulan yüzeylerde kullanılır. Konsantredir.

Kullanım:
•Güçlü formülü ile banyo, klozet, lavabo deliklerine dökülür ve yüzeyler silinerek 4-5 dakika bekledikten sonra durulama yapılır. Ortamdaki koku ve lekeler giderilerek hijyen sağlanır.
•Yüzeyleri temizlemek ve hijyen sağlamak için kullanılır.
•Mutfak bezleri-süngerler, sararmış kaşık, fincan ve bardaklar Ecolinn Econatura Ekolojik Çamaşır Suyu katılmış suya bastırılarak hem temizlik hem de hijyen sağlanmış olur.
•Çamaşırlar için elde ve makinede kullanıma uygundur. Beyaz çamaşırları beyazlatmak için kullanılır.
•Çamaşır makinesinde kullanım: Beyaz çamaşırlarda en iyi sonucu almak için, Ecolinn Econatura Ekolojik Çamaşır Suyu çamaşır makinesinin ön yıkama programında, deterjan eklemeden kullanılır.

satin-al

 

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı