Ecolinn Color Wash Çamaşır Mendili, Makinada Renkleri Karıştırmıyor…

Çamaşırlarda Renklerin Karışmasının Çözümü Bulundu…

Çamaşır yıkama sırasında yaşadığımız sorunlardan biri renklerin karışması.Renklerin karışması derken mesela bir  t-shirt’ ünüz vardır,beyazdır, ancak kulları ve yakası farklı bir renktir. Makinadan bir çıkarırsınız, yakadaki renk, beyaz t-shirt’e bulaşmıştır, renk dalgalanması olmuştur.

Ecolinn Color Wash Çamaşır Mendili

Ancak hayatımızda artık Ecolinn Color Wash çamaşır mendili var. Ecolinn Color Wash renkeri üzerinde toplayarak diğer renklere nüfus etmesini engelliyor.

Ecolinn Color Wash ayrıca iki farklı renkteki çamaşırların renklerinin birbirine karışmasını engelliyor.

Boya kimyasallarını hapsederek özellikle çocuklarımızın giysilerine nüfus etmesini engelliyor.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı