Terleme Gereklidir : Biorichi Roll On İle Doğal Terlemeyi Engellemeyin…

Biorichi Roll On Doğal terlemeye engel olmadan, terlemeyle oluşan kötü kokuları önler. Uygulandığı bölgede yapışkanlık hissi vermez. Cilt tarafından kolay emilir. Rahatlatıcı ve etkili kokusu ile günlük hayatta güven verir. Şunu unutmayın : Terleme gereklidir.

biorichi roll on

İçindekiler

Aloe Vere Ekstraktı
Emilimi yüksektir, cildi ölü hücreleren arındırıcı özelliği ile gözenekleri, açar. Kuru ciltleri nemlendirip rahatlatır.

Papatya Ekstratı
Anti mikrobiyaldir.
Cildin nem dengesini korur.
Cildi yatıştırır.
Hasas ciltlerde kullanıma uygundur.

Biorichi Roll On Neler İçermez ?

Aluminyum Klorür İçermez
Aluminyum Zirkonyum İçermez.
(Bu maddeler terlemeyi engeller)
Paraben ve türevleri içermez.
Triclosan içermez.
Gaz içermez.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:46+00:00 By |Categories: Biorichi|Tags: , , , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı