Avedien Serum : Dakikalar İçinde Botoks Etkisi

Avedien Botoks Serum Birkaç dakika içinde etkisini gösteren özellikle göz çevresinde ,mimik kırışıklıklarında, dekolte bölgesinde tüm cildimizde toparlama etkisi ile düzenli kullanımda cildinizin gençleşmesini sağlayan bir üründür. Avedien serum’u cildinize sürdüğünüzde kırışıklıkların görünümü en aza indirgenir. İçeriğindeki hidrolik kolajen sayesinde ciltte kısa sürede pürüzsüzlük sağlar.

avedien serum botoks

Dakikalar içersinde etkisini gösterdiği için daha parlak ve daha ipeksi bir yapı hissettirir. Cildinize makyaj altı baz ürün olarak kullanabilirsiniz. Uygulanan bölgeye ferahlatıcı bir etki sağlar. Avedien Serum ‘ u gerginleştirme etkisi sayesinde göz kırışıklıklarınızın ve ince çizgilerinizin Zamanla hafiflemeye başladığını göreceksiniz.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

ilac

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:55+00:00 By |Categories: Avedien|Tags: , , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı