Petra Ürünleri Kullanıcı Yorumları

Hemen Başlayın !

Petra Ürünlerini indirimli satın almak için 2 dakikada ücretsiz üye olun, cep telefonunuza şifrenizi SMS olarak gönderelim.

Hemen Başlayın !

Sevgili Petra ailesi,
Petra’yı 2010 yılında bir arkadaşımın aracılığı ile tanıdım. Beni en çok Petra’nın bir Türk firması oluşu, ürünlerinin sağlığa destek vermesi ve bitkisel olması etkiledi. Ayrıca üyelikten düşme, üyelik yenileme ve her ay sipariş verme zorunluluğu gibi durumlar olmadığını da öğrenince en azından kendi ihtiyaçlarımı karşılarım düşüncesiyle Petra’ya üye oldum. Ürünleri kullanmaya başlayınca ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Perla cam bezinin sağladığı kolaylığı, biorichi çay ağacı merheminin mucizevi özelliklerini, ecolinn banyo wc’nin mükemmel temizliğini ve diğer ürünlerinin de çok güzel olduğunu gördüm. Beğendiğim ve kullandığım ürünleri tanıdıklarıma tavsiye ettim. Gerektiğinde denemeleri için kendi ürünlerimi verdim. Geri dönüşler hep olumlu oldu.

petra ürünleri

Artık sipariş
alıyor, tanıtım yapıyor, gelen ürünleri sahiplerine iletiyordum. Bu da beni çok mutlu etti. Bu yolda ilerlemeye karar verdim. Artık bir işim vardı. Daha sonra seminerlere katılarak ürünler ve sistem ile ilgili daha detaylı bilgi edindim. Üye yaparak daha geniş çevrelere ulaşabildim. Bilgilerimizi paylaşarak, grubumuzu oluşturarak, güzel cirolara ulaştık.
Hedefi miz daha ileriye…

Hedefimiz; bir yaşam tarzı olan Petra’yı herkese tanıtmak, kimyasalları insanların hayatından çıkarmak, firmaya, ürüne ve bana güvenen arkadaşlarımla birlikte başararak yükselmek, grupça kazanmak.  Başarının sırrı işimizi sevmek, hoşgörülü olmak, çalışmak, adaletli olmak, “ben değil, biz olabilmektir’. Bu işi yapmak için mükemmel olmak zorunda değiliz, ancak bu işte mükemmel olmak için bir yerlerden başlamak zorundayız.

Sıdıka Kayacan,Konya

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

 

uye_olun_banner4

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Hemen Başlayın !

Petra Ürünlerini indirimli satın almak için 2 dakikada ücretsiz üye olun, cep telefonunuza şifrenizi SMS olarak gönderelim.

Hemen Başlayın !

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

2 Comments

  1. songul 19:25 de 01/05/2017 - Yanıtla

    Neden petranin zayıflama ürünü için hicbiryerde yorum yok hiç mi kullanan yok acaba

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı