Yorumlar : Ecolinn Süper Yağ Çözücü Leke Düşmanı…

Merhaba,

Petra ile yaklaşık 6 yıl önce tanıştım. Kızımın okulda burnu kanamış ve eve gelmişti. Bembeyaz gömleğinin kurumuş kan lekesi içinde olduğunu gördüm. Lekenin üzerine bir miktar Ecolinn Süper Yağ Çözücü sıkıp makineye attığımda sonuç şaşırtıcı oldu; Lekeden hiçbir iz kalmadı. Ve o günden sonra kızımın okul gömleklerinin temizliğinde, yaka, kol manşet ve yemek Iekelerinde ilk yardımcım oldu. Ecolinn Süper Yağ Çözücü’nün vesile olmasıyla daha birçok Petra ürünü de hayatımızdaki kalıcı yerini aldı. Şimdi çevremdeki birçok ev hanımı Petra ile bir çatı altında.

ecolinn yağ çözücü

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı