Ağrınızı Avedien Rescue Jel İle Dindirin…

Ağrı,vücudun herhangi bir bölgesinden kaynaklanan, organik bir nedene bağlı olan veya olmayan, insanın geçmişteki tüm deneyimlerini de kapsayan, hoş olmayan özel bir duyudur. Hastayı hekime götüren başlıca nedendir.

Avedien rescue jel ağrı kremi

İnatçı Ağrıya Dikkat

Akut ağrı, vücudun savunma mekanizmasıdır,alarm görevi görür. Vücuttaki herhangi bır hasar verici olay ağrıyı başlatır, bu uyaran beyne kadar gider, ağrı olarak algılanır ve kişi ağrıyan yerini korumaya alarak savunmaya geçer. Örneğin kırıklar, doğum ağrısı, diş çekimi vb. Kronik ağrı ise akut ağrıların aksine bır bulgu değil, başlı başına bir hastalıktır.

Ağrın başlatan hasarın iyileşme sürecinden bağımsız olarak çok daha uzun, aylar hatta yıllara sürebilir. Genellikle 3 ayı geçen ağrılar kronik ağrı olarak kabul edilir. Beraberinde halsizlik,yorgunluk,uyku bozuklukları, iştahsızlık, kabızlık, aktivite azalması, psikolojik bozukluklar, vb. gözlenebilir. Bu nedenle kronik ağrı, bır sendrom olarak nitelendirilir ve multidisipliner yaklaşım gerektirir.Satın Al

Avedien rescue jel, tüm ağrılarınıza karşı özenle geliştirilmiş formülü ile her zaman sizin yanınızda.

 

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı