Hadise : ” Göz çevremi mutlaka kremliyorum” : Avedien Göz Çevresi Kremi

Açıkçası ben bakımda yaz-kış arınıyorum çünkü kışın soğuktan, yazın da güneşten hem cildimiz hem de saçlanmız kuruyup hasar görüyor. Öncelikle olabildiğince mevsim sebze ve meyvelerini tüketmeye çalışıyorum. İlk olarak yediklerimiz cildimizde ve saçımızda etkisini gösteriyor, daha sonra dış bakıma müdahale etmek gerekiyor.

Avedien Göz Çevresi Kremi

Masaj dışında cildim için bir şey yaptırmıyorum. Düzenli olarak kese yaparım ve mutlaka vücut nemlendiricisi kullanırım. Her sabah ve akşam dermatolojik ürünlerimle yüzümü temizler ve nemlendiririm. Göz çevresi kremi çok önemli. Makyajla kesinlikle gereğinden fazla kalmam ve iyice temizlemeden uyumam. Saçlanm için ise normal bir market şampuanı ve saç kremi kullanıyorum. Haftada bir nemlendirmek için serum uyguluyor ve işim dışında saçıma müdahale etmiyorum. Saçımı olabildiğince doğal kullanmaktan yanayım. Özellikle yazın güneşten uzak kalamadığım için en azından göz çevresinde mutlaka Avedien Göz Çevresi Kremi kullanıyorum.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:56+00:00 By |Categories: Avedien|Tags: , , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı