Petra Alkamine Alkali Su Damlası ile Asidik yiyecekleri Nötralize Edin…

Petra Alkamine Alkali Su Damlası ile asidik yiyecekleri nötralize edin… Tüm etler ve süt ürünleri, yumurta, ekmek, makarna, işlenmiş tahıllar, beyaz şeker, kahve, siyah çay, alkol en yüksek asidikler. Bunlan günlük menü müzün yüzde 25’iyle sınırlı tutsak da olur.

Petra Alkamine Alkali Su Damlası

Alkali yiyecekleri öğrenin. Yeşil yapraklı sebzeler, asitli meyveler, karpuz, badem. vücutta alkali seviyesini artınrlar. Bu besinler menünüzün yüzde 75’i olmalı.
Günlük hayat temponuzda pratik bir şekilde vucudunuzu alkali tutmanız artık Petra Alkamine Alkali Su Damlası ile çok kolay. İçtiğiniz suya sadece bir kaç damla damlatmanız yeterli.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı