Saçınızın Bakımı Artık Ecolinn Bitkisel Şampuan İle Güvende…

Hepimiz saçlarımızla ilgili mevsimsel ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişiklikler yaşarız. Şimdi baharla birlikte canlanan saçlarımızı yazın güneşin, deniz ve havuz suyunun yıpratıcı etkilerine karşı koruma zamanı.

Ecolinn Bitkisel Şampuan

Saç bakımınız ıçin yaz boyu ister şehirde ister plajda çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz, pratik, hızlı ve etkili sonuca ulaşabileceğiniz ürünlerle Ecolinn Bitkisel Şampuan bu yaz en büyük yardımcınız olacak.

Ecolinn Bitkisel Şampuan, Keratın ve Collagen sıvı kremleriyle her saç tipi ve problemine uygun çozumler sunuyor. Ecolinn Bitkisel Şampuan ile yazın plajda sertleşmiş ve karışmış saçlarınızı kolaylıkla açıp tararken saçınızın ihtiyacı olar bakımı da aynı zamanda uygulayabileceksiniz. Durulama gerektirmeyen ve günluk kullanıma uygun Ecolinn Bitkisel Şampuan bu yaz işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Kolay Kırılan Saçlara Özel Argan Oil:

Besleyici ve Kırılma Karşıtı Sıvı Saç Kremi kolay kırılan, cansız ve inat saçlara özel geliştirilen formulJ ıle saç yüzeyini yeniden yapılandırarak saç ucu kırıklarını azaltmaya yardımcı olur. Besleyici Argan Yağı içeren formülü ile saçlara yumuşaklık, sağlayarak saçınızı koruma altına almayı hedefler.

Kusursuz Saçların Sırrı Algan Oil Saç Bakım Ser Kolay kırılan ve mat görü formülü ıle kuruluğun neden form kaybını engellemeyi içerdıği yüksek E vitamin besleyici bir bakım sağlanan yardımcı olur.Satın Al

Besleyici ve koruyucu özelliği ile saç ucu kırıklarını onarır ve ısıya karşı korumayı destekler.

Aşırı Yıpranmış ve işlem Görmüş Saçlara Ekstra Hasar Onarımı Keratin:

Ecolinn Bitkisel Şampuanı aşırı yıpranmış, işlem görmüş kuru saçlara anında etki ederek saç pürüzsüzleştırmeye, parlaklık, yumuşaklık sağlamayı ve ısıya karşı korumayı destekler. Keratin içeren özel formulü ile saçı nemlenmesine, onarılmasına ve saçn kolay taranmasına yardımcı olur.

Kuru, Mat Saçlara Yoğun Nem Terapisi Collagen:

Elektriklenen ve kabaran saçlar için geliştirilen hafif formülü ile kuruluğun neden olduğu form kaybını engellemeye, parlak, yumuşak saç ar elde etmenizi ve saçınızı ağırlaştırmadan bakımını sağlamanıza yardımcı olur. İnce telli saçların kulanımına uygun olup ısıya karşı koruyucu özelliğe sahiptir.

 

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:56+00:00 By |Categories: Ecolinn|Tags: , , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı