Yorumlar : Petra ve Petra Ürünleri Nasıl Hayatımı Değiştirdi ?

1986 yılında bir kamu kuruluşunda başladığım devlet memurluğu görevime halen devam
ediyorum. Bunun yanı sıra 2007 yılının mart ayında bir gece yarısı başlayan Petra yolculuğumda da heyecanlı, coşkulu, azimli ve kararlı bir şekilde kariyer basamaklarında yükselerek ilerliyorum. Nisan ayında başlayan yeni çalışma sistemimizle, birlikte çalıştığım arkadaşlarım yeni kademelere yükselirken, ben de Direktörlük seviyesine geldim. Petra Ürünlerinin hayatıma kattığı sevinç, coşku, güven ve hayallerimizi gerçekleştirme imkânı için firmama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki bizlere böyle bir iş imkânı sunmuşlar ve biz de bu iş imkânlarını çevremizdeki arkadaşlarımızla paylaşarak onlara Petra’nın sihrini sunabiliyoruz.

Evet, Petra ile para kazanıyorum ama bunun yanı sıra Petra ve Petra Ürünleri bana kişisel gelişim, eğlence, güzel dostluklar, tatil ve kaliteli yaşam sunuyor, beni maddi ve manevi yönden mutlu ediyor. Daha önceleri memur olduğum için eşimle birlikte yılda bir kez tatil yapabiliyorken, Petra ile tanıştıktan sonra daha sık tatile çıkabiliyorum. Nasıl mı ? Azimle yapmış olduğum çalışmaların hediyesi olarak, 6 ayda bir düzenlenen Şampiyonlar Buluşması’na katılarak! Katılmayı hak ederek, her yıl sabırsızlıkla beklediğim Şampiyonlar Buluşması sadece tatil değil, Türkiye, Avrupa ve KKTC ‘den gelen arkadaşlarla birlikte güzel dostlukların kurulduğu çok güzel bir organizasyon.green farma beta glukan

Bu yıl Petra’nın yine çok muhteşem organizasyonlarından biri olan 2014 Petra World Club ile Tayland gezisine katılarak Petra sayesinde hayatımda bir ilk daha yaşadım. Tayland, uzak doğu kültürü ve doğasıyla harika bir ülke. Dediğim gibi, Petra ile hayatımın ilklerini yaşıyorum. Daha önce Petra’nın düzenlediği organizasyonla denizlerin en güzel balığı yunuslarla yüzdüm, Tayland gezisinde ise dünyanın en büyük hayvanlarından biri olan fil ile safari yaptım. Muhteşemdi! Kısacası, Petra Ürünleri benim ve ailemin hayatını değiştirdi. Çok çalışmam gerektiğini biliyordum, ancak World Club gezisinden sonra daha da çooook çalışmam gerektiğini anladım. Sadece Şampiyonlar Buluşması’na katılmanın bana ve eşime ödül olmadığını, daha çok çalışarak eşimle birlikte de yurtdışı gezilerine katılabileceğimi, dünyayı gezebileceğimi anladım.

Tabii ki bu başarılarımda en büyük rolü takım arkadaşlarım oynuyor. Tüm arkadaşlarıma Petra’ya güvenmelerini ve sunduğu bu harika ürünleri kullanmalarını, tanıtmalarını, ön yargılı olmadan yapacakları çalışmalarla Petra arkadaşlarını çoğaltarak yeni kademelere yükselmelerini tavsiye ve temenni ediyorum. Herkese başarılar..

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünleri hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:56+00:00 By |Categories: Petra Ürünleri|Tags: , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı