Petra, Green Farma ile birleşti..

Petra dan yapılan açıklamaya göre Green Farma firmasıyla anlaşarak, bu firmadaki tüm çalışanları ve tescilli markalarıyla birlikte Petra’nın çatısı altında birleştirme kararı alınmış ve bu şekilde Petra’nın gücüne güç katarak Network Marketing sektörü içinde daha da etkinleşmesi sağlanmıştır. İki firmanın birleşmesiyle oluşacak güç, çalışanların başarılarını daha da artıracaktır.green farma beta glukan

Petra’nın portföyüne yeni eklediği ürünlerle ilgili olarak; Network marketing sektöründeki dünya devlerinin ürünlerini incelediğimizde gıda takviyelerinin önemli bir yer tuttuğunu görüyoruz. Hem müşteri memnuniyetinin sağlanması hem de sisteme getirdiği büyük ciro katkısı network marketing şirketlerini gıda takviyelerinin satış ve pazarlamasını yapmaya yönlendirmiştir.

Öyle ki , sadece gıda takviyeleri üzerine kurulmuş olan büyük, küçük bir çok firmanın olduğu hepimizin malumudur. Petra A.Ş. ‘de gıda takviyelerinin tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de GMP koşullarında üretilmesi gereğininden yola çıkarak, hammadde analizleri ve gereken tüm sertifikaları olan kaliteli ürünleri sunuyor.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki Green Farma ürünlerini hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.Satın Al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:56+00:00 By |Categories: Petra Green Farma|Tags: , , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı