Green Farma Beta Glukan Hangi Durumlarda Kullanılır ?

Green Farma Beta Glukan ‘ı Kimler, Nasıl Kullanmalıdır ?

Beta Glukan, bağışıklık sistemini güçlendirerek; vücut direncini arttırarak gunluk yaşamda kişinin kendini daha sağlıklı hissetmesini sağlayan beslenme desteği olarak kullanılabilir.

avedien-elixir-1

Çeşitli durumlara bağlı olarak (stres, sigara, kemoterapi, uzun süreli antibiyotik kullanımı, cerrahi operasyon gibi) vücut direnci zayıflamış kişilerde vücut direncini artırmak ve hastalıklara yakalanma riskini azaltmak amacıyla da kullanılabilir.

Satın Al

 Green Farma Beta Glukan satın almak için aşağıdaki butonu tıklayınız.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:56+00:00 By |Categories: Petra Green Farma|Tags: , , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı