Green Farma Glukozamin ve Kondroitin

Green Farma Glukozamin ve Kondroitin,60 Tab.

Glukozamin ve kondroitin sülfat osteoartrit tedavisinde kullanımı son yıllarda literatürde en çok ilgi çeken konulardan biridir. Kıkırdak koruyucu olarak bilinirler. (chondrprotective)

Kıkırdak koruyucu: Dejeneratif eklem hastalığının ilerlemesini durduran ve hasarlı kıkırdağın onarımını uyaran her ilaç ve bileşimin tanımı için kullanılmaktadır.

Glukozamin sülfat

Glukozamin, vücutta glükozdan sentez edilirler. Eklemlerde yüksek konsantrasyonda bulunur.

Green Farma Glukozamin ve Kondroitin

  • Glukozamin türevlerinin osteoartritte semptomatik bulguları azaltıcı rollerinin olduğu konusunda 30 yıl öncesinde de hipotezler mevcuttur.
  • Glukozaminin kıkırdak metabolizması üzerinde olumlu etkileri mevcuttur.
  • Kıkırdak oluşumu ve tamirini devam ettirilmesinde önemli role sahiptir
  • Glukozamin yaşlanma ile ortaya çıkan eklem harabiyeti ve osteoartritte belirtilerin giderilmesinde ve ağrının azaltılmasında etkilidir.

Green Farma Glukozamin ve Kondroitin ürününü güvenle kullanabilirsiniz.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı