Petra Green Farma Ginkgo Biloba , 60 Kap.

Petra Green Farma Ginkgo Biloba

Ginko Biloba(Mabet ağacı) günümüzde varlığını sürüdüren hiçbir yakın türü veya benzeri bulunmayan, tamamıyla kendine özgü bir ağaçtır.

 Gingkgo yapraklarının özü flavonoid glukozidleri içerir ve gingkgolidler eczacılıkta giderek daha yaygın şekilde kullanılmakta.

Petra Green Farma Ginkgo Biloba

Mevcut bilimsel araştırmalar Alzheimer, demans, hafıza kaybı, unutkanlık gibi durumlarda, hafıza güçlendirmede ve zihinsel konsantrasyon arttırmada ginkgo özünün mutlak yararları bulunduğuna işaret etmekte olup olası diğer faydalarına ilişkin çalışmalar sürmektedir.

Petra Green Farma Ginkgo Biloba , 60 Kapsül satın almak için yandaki butonu tıklayınız.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı