Green Farma (GFNetwork) İle Petra A.Ş. Güçlerini Birleştirdi…

Green Farma, GFNetwork ile Petra A.Ş. geçtiğimiz günlerde birleşerek yeni bir güç birliği yarattılar.

Birleşme sürecinde Green Farma Network temsilcilerinin tüm hakları korunacak ve artık bu zamana kadar sadece Türkiye’deki faaliyetlerini Kuzey Kıbrıs ve Avrupa ülkelerinde de yürütebilecekler.

Petra Green Farma

Doğal ve sağlıklı yaşam felsefesine uygun ürün gruplarıyla Petra A.Ş , mikrofiber temizlik sistemleri, ekolojik temizlik malzemeleri, doğal içerikli kişisel bakım ürünleri, biyoenerji ürünleri, hayata konfor katan mutfak gereçleri ve pek çok farklı grupta, yüzlerce çeşit ürünüyle tüketiciye mağazalarda bulamayacağı özel bir dünya sunmaktadır.

Petra A.Ş çatısı altındaki bu birleşme sonrasında Green Farma logolu ürünler ile eşsiz bir ürün portföyü ortaya çıkmış olacak.

Satın Al Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:43:57+00:00 By |Categories: Petra Green Farma|Tags: , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı