Pasiflora ve Valerian Ne İşe Yarar ? Petra Green Farma

Pasiflora ve Valerian Ne İşe Yarar ?

Valerian (Kedi Otu Kökü), American Journal of Medicine’de yayınlanan bir çok makalede uykusuzluğa karşı kullanımının her hangi bir yan etkiye neden olmadan başarılı olduğu belirtilmiştir.Hipnotik ilaçlara alternatif bir kullanım aracıdır. Valerian,ABD’de beslenme desteği olarak satılmaktadır.

Valeriana_officinalis

Uykusuzluk ve uyku bozukluğuna ek olarak kaygı ve stres hallerine karşı kullanılıyor.

Valerian’ın (Kedi Otu Kökü) diğer bir kullanım alanı ise kas ve eklem ağrıları.Kadınlar tarafından menopoz semptomları ya da adet kramplarına karşı kullanıyor.

Bilinen yan etkileri karın ağrısı ve halsizliktir.Ender durumlarda cilt kızarıklığı gibi alerjik reaksiyon gösterebilir.

Pasiflora, tutku çiçeği olarak bilinen bir bitkidir. Pasiflora da Valerian da olduğu gibi uyku bozuklukları (insomnia),sinirlilik ve kaygı haline karşı kullanılanbir bitkisel destektir.Pasiflora, yiyecek ve içeceklerde tat verici olarak da kullanılır.

PassionFlower

Satın Al Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı