Biorichi At Kestanesi Nerelerde Kullanılır ?

Hemoroide yönelik kullanılan Biorichi at kestanesi kremi, aynı zamanda romatizmal ağrılar ve  kas ağrılarına karşı yardmcı olur. At kestanesi, ayrıca bacaklardaki variste dolaşımın düzenlenmesinde yardımcı olur.

biorichi at kestanesi balsami

Almanya’da kronik venöz yetersizlik (CVI) için at kestanesi kremi kullanıldığı belirtiliyor.Bu rahatsızlık, uzun süre ayakta durma veya yürüme sonrası bacaklarda ağrı olrak ortaya çıkıyor.

Klinik çalışmalarda at kestanesi kreminin  CVI semptomlarını hafifletme yönünde yardımcı olduğu belirtiliyor. Bu bağlamda Biorichi ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü kapıda ödeme yöntemi ile 2 dakikada on-line sipariş vererek hemen satın almak için “Satın Al” butonunu tıklayınız.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Avrupa Birliğinde yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Ayfer Ateş 1987 yılında University of Basel (İsviçre) ' Eczacılık fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede doktorasını tamamlamış ve halen öğretim üyesi görevini sürdürmekte ve bu web sitesine Konuk Yazar olarak yazılar yazmaktadir.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı