Petra Green Farma Multivitamin

Vitaminler vücutta metabolik olayların normal bir şekilde meydana gelmesi ve sağlıklı durumun
sürdürülmesi icin gerekli olan, vücutta üretilemeyen veya yetersiz derecede üretilen ve besinler içinde çevreden ufak miktarda alınması zorunlu maddelerdir. Vitamin eksikliğinin başlıca nedenleri; yetersiz beslenme, beslenmeyle ilgili tabu ya da alışkanlıklar, değişik nedenlerle dengesiz beslenmedir.

Petra Green Farma Ginkgo Biloba

Büyüme çağındaki çocuklarda, sigara içenlerde, doğum kontrol hapı kullananlarda, hamilelik ve emzirme döneminde, ciddi enfeksiyonlarda. ateşli hastalıklarda, sindirim sisteminde bozukluk nedeniyle ishal veya uzun süreli ilaç tedavisi sırasında vitamin gereksinimi artmaktadır.

Modern yaşam, bugün almakta olduğumuz yiyeceklerin kalitesini de bozmuştur.Son zamanlarda Kanada’da yapılan bir araştırma, son So yılda, meyve ve sebzelerin besin değerlerinin dramatik bir şekilde azaldığını ortaya koymuştur.

Amerikan Tıp Derneği Dergisi (JAMA), “tüm yetişkinlerin vitamin desteği olmalarının akıllıca
olduğunu” belirtmektedir. Yetersiz ve sağlıksız bir beslenme nedeniyle oluşabilecek vitamin eksikliği sorununa karşı vitamin takviyesi kullanma eğilimi son yıllarda giderek yaygınlaşmaya başlamıştır.

Vıtaminler vücudumuzda doğru fonksiyon gösterebilmek için bazı minerallerin varlığına gerek duyarlar.

Vitamin desteği alırken, vücudun sağlığını sürdürmek için gereken tüm maddeleri sağlayacak olan mineralleri, eser mineralleri, amino asitleri, antioksidanları biyoflavonoidleri ve bitki özlerini içeren multivitamin desteğinin araştırılması gerekmektedir

Petra Green Farma Multivitamin  kompleksi; vücudun günlük gereksinimlerine uygun miktarlarda vitaminler, mineraller ve eser elementler içerir. Vücudun gereksinimi olan ve besinlerden tam olarak sağlanmayan vitamin ve mineralleri yerine koyar.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı