Petra Green Farma Tip 2 Kollagen

Tip 2 kollajen eklem kıkırdağının temel yapıtaşını oluşturur. Kıkırdağın protein yapısının %50’si, kollajen yapısının ise %85-90’ı tip 2 kollajendir. Tip 2 kollajen eklemin içerisinde fibriller oluşturarak kıkırdağa sağlamlık ve esneklik sağlar. Kıkırdak, yapısındaki tip 2 kollajen sayesinde maruz kaldığı basınç ve gerilme güçlerine karşı koyabilmektedir.

Geçmişteki araştırmalar denatüre olmayan (yapısı bozulmayan) tip 2 kollajenin romatoid artritin ve osteoartritin (eklemlerde iltihaplanmaların olduğu hastalıklar) tedavisinde etkili olduğunu göstermişlerdir.

Petra Green Farma Tip 2 Kollagen

  • Eklemlerdeki iltihap ve ağrıyı azaltır
  • Kıkırdak hasarını ve yıkımını önler
  • Bağışıklık sistemi ile birlikte çalışır

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı