Petra Green Farma Omega 3

Petra Green Farma Omega 3 – Balık yağı

Esansiyel yağ asitleri (EYA) yaşam için mutlak gerekli olan ve vücutta sentezlenemediğinden diyetle alınması gereken yağ asitleridir.

Petra Green Farma Omega3

Esansiyel yağ asitleri olan Omega-3 yağ asitlerinin genel kaynağı bitkisel olmakla beraber, Eikosapentanoik asit (EPA) Dokohekzsaenoik asit (DHA) sadece balıklardan elde edilmektedir.

Omega-3 yağ asitleri; büyüme ve gelişmede, kalp ve dolaşım sisteminin sağlıklı şekilde işlemesinde,kan şekerinin düzenlenmesinde, kan kolesterol düzeyinin düzenlenmesinde ve bunlara benzer çok sayıda bedensel ve ruhsal fonksiyonun sağlıklı şekilde
yürümesinde önemli rollere sahiptirler.

Petra Green Farma Omega 3; içeriğindeki omega-S yağ asitleri sayesinde kalp ve dolaşım sisteminin sağlıklı işlemesine yardımcı olur, bağışıklık sistemi üzerine faydalı etkilerde bulunur, büyüme ve gelişmede etkin rol oynar.

Omega-3 yağ asitleri fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı bir yaşam için gereklidirler.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı