Petra Green Farma Glukozamin Kondroitin

Petra Green Farma Glukozamin Kondroitin,60 Tab.

Glukozamin vücutta sentezlenen doğal bir moleküldür, eklemlerde bulunan kıkırdak dokunun önemli yapısal bileşenlerinin üretimini artırır. Bu sayede kıkırdak oluşumu ve tamirini devam ettirilmesinde önemli role sahiptir.

Kondroitin, kıkırdak elastisitesini artırmakta ve kıkırdağı yıkıma uğratan enzimleri inhibe etmektedir. lnsanla ryaşlandıkça yeterli miktarda glukozamin üretimi yapamaz hale gelirler. Bu durum eklem harabiyetine neden olan asıl faktör olabilir. Ağızdan alınan glukozaminin eklem iyileşmesi ve yeniden yapılmasına önemli katkı sağladığı kanıtlanmıştır. Yapılan araştırmalar, Glukozamin ve kondroitin sülfatın ayrı ayrı artrit (eklem iltihaplanması semptomlarını azalttığını ortaya koymuştur.

Green Farma Glukozamin sÜlfat/Kondroitin sülfat kompleksi; artritten (eklem iltihabı) kaynaklanan eklem ağrılarını azaltır, yıpranmış eklemlerin iyileşmesini hızlandırır, normal eklem fonksiyonlarının sürdürülmesine yardımcıdır.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı