Petra Green Farma Vitamin ve Destek Ürünleri

Satın Al

Green Farma vitamin ve destek ürünleri, hayatınızı kolaylaştırıyor, doğal yollardan alamadığınız ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu destekleri size sağlıyor.

Petra Green Farma

Petra Green Farma Glukozamin Kondroitin,60 Tab.
Petra Green Farma Tip 2 Kollagen,30 Tab.
Petra Green Farma Omega 3,40 Softgel
Petra Green Farma Multivitamin , 30 Kap.
Petra Green Farma Kalsiyum,Mg,Zn,Vit D,30 Tab.
Petra Green Farma Pasiflora @ Valerian, 30 Kap.
Petra Green Farma Beta Glukan,Vitamin C,30 Kap.
Petra Green Farma Coenzim Q10 100 mg , 30 Kap.
Petra Green Farma Saw Palmetto, 60 Kap.
Petra Green Farma Ginko Biloba, 60 Kap.

 

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı