Petra Ginseng

Kore Kırmızı Ginseng
Ginseng… Uzakdoğu’da 2000 yıldır şifa için kullanılan efsane bitki… Birçok farklı türü arasında en değerlisi; Kore Kırmızı Ginseng! Değerli çünkü içindeki ginsenoit maddesi sayesinde üstün bir hücre yapıcı. Değerli çünkü Güney Kore’de devlet denetiminde üretiliyor, gelişimini ancak 120 yılda tamamlıyor ve bu süreden önce kesinlikle toplanmıyor. Değerli çünkü insan sağlığının bir numaralı dostlarından biri!

Petra Ginseng

Kendini ispatlayan bitki!
Son yıllarda ortaya çıkan doğaya dönüş eğilimine dünya sağlık çevreleri de ilgisiz kalmadı ve hızla yaygınlaşan doğal mucizeleri mercek altına aldı. Bu bitkilerden bazıları iddiaları doğrulamadı, ancak Kore Kırmızı Ginseng söz konusu araştırmalardan yüz akıyla çıktı.

Kore Kırmızı Ginseng (Tablet) nasıl kullanılır?
Günde 2 tablet (Sabah 1, akşam 1) alınması tavsiye edilir. 3 ay boyunca düzenki kullanılmalıdır.
Bir kutuda 3 şişe, her şişede 60 tablet bulunur. Yutularak, emilerek ve çiğnenerek kullanılabilir.
Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı