Biorichi Calendula Kremi Bitkilerin Gücünü Sunuyor

Cildimizin kendini en aktif bicimde yenilediği gece saatlerinde doğru cilt bakımı ürününü kullanmak çok önemli.Ertesi güne dinlenmiş,yenilenmiş ve tazelenmiş bir ciltle uyanmak için geliştirilen Biorichi Calendula Kremi , cilt bakım rutininizin yeni savaşçısı olmaya aday.

biorichi calendula kremi

Yorgunluk artışı,günlük stres, aktif yasam tarzı,hava kirliliği… Cildin mola vermeye, kendini arındıracak bir desteğe, pillerini şarz etmeye kısacası bir detoks kür programına ihtiyacı var.

Biorichi uzmanları kadınların son yıllarda giderek daha da aktifleşen yasam koşullarına destek olmak için kolları sıvadı ve cildi toksinlerden arındıran bir bakım kremi geliştirdi.

Hücrelerin oksijen alımını destekleyici ve arıtıcı etkisiyle, cildin doğal savunma sistemini güçlendirerek, cildin canlı ve tazelenmiş görünmesini sağlayan Biorichi Calendula Kremi, kadınların yorgunluk artışıyla ihtiyaç duydukları yoğun güzellik bakım programını bizimle tanıştırıyor.

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı