Cildi Nemlendirmek Önemli…

Deniz Berdan cilt bakımı ile ilgili bakın neler söyledi :

Cilt için yaz-kış daha çok nemlendirmeye yönelik uygulamalar yapmayı tercih ediyorum. Daha da etkilisi aslında avokado, domates, ceviz vs. gibi cilt için de etkili gıdalar ile cildi beslemek. Form tutmak için daha çok kas yoğunluğumu korurken, sıkılaşmaya yönelik ağırlıklarla haftada dört gün birer saat spor hocası ile çalışıyorum.

biorichi calendula kremi

Yaza yakın zamanlarda ise ihtiyaca göre spor saatlerimi makul ölçüde sıklaştırabiliyorum. Kendime ayırabilecek zamanım pek olamıyor. Üstelik bakım işlerinden sıkılmam nedeniyle aralıklı olarak yatmadan önce bol nemlendirici sürmek en etkili ve kolay yöntemimdir. Bu nedenle ben Petra Biorichi Gingko Kremi ve Biorichi Calendula Balzam Krem kullanıyorum”

Satın Al

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki “Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için dokturunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.

 

 

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu
2016-12-10T17:44:04+00:00 By |Categories: Biorichi|Tags: , , |Yorum yok

About the Author:

Selin Kaya, Petra'da satış müdürü olarak çalışıyor. Petra ürün gamında bulunan Biorichi,Perla,Ecolinn,Avedien ürünlerinin satış ve tanıtım danışmanlığını yapıyor.

Siz de fikrinizi belirtin

WhatsApp Bilgi Hattı